Paríž a Versailles - oslava študentského života

Stužková ? Kultúrno-vedecký pobyt ? Zameranie na históriu ? Stačí si vybrať! Emotívny a romantický Paríž. Kráľovsky veľkolepý Versailles. Nezabudnuteľný pohľad Mona Lisy- Louvre. Bozk histórie, harmonika na Montmartri, objatie s Eiffelovou vežou. Tak, ako nikto iný neponúka. 5 dní, 2x noc, konštruktívne a pohlcujúce Vaše zmysly! Elitný delegát - tlmočník poznajúci dôkladne francúzsku kultúru. Zaujímavé francúzske ceny na konci zájazdu.

 

Celý program a ceny

Štrasburg (európske inštitúcie) a Paríž

Emotívny a romantický Paríž. Európsky a svetový Štrasburg. Fascinujúci a kráľovský Versailles. Nezabudnuteľný pohľad Mona Lisy – Louvre, objatie s Eiffelovkou, harmonika na Montmartri. 6 dní, 3x noc, konštruktívne a pohlcujúce Vaše zmysly! Elitný delegát a tlmočník poznajúci dôkladne francúzsku kultúru. Zaujímavé francúzske ceny za hobby kvíz na konci zájazdu + pozornosť pre každého.

Celý program a ceny

Korunovačné mesto Remeš a famózny Paríž

Emotívny a romantický Paríž. Nostalgický a veľkolepý Versailles, prenikavý pohľad Mona Lisy-Louvre, harmonika na Montmartri, objatie Eiffelovky a kráľovské Champagne. Tak, ako nikto iný neponúka. 6 dní, 3x noc, konštruktívne a pohlcujúce Vaše zmysly! Elitný delegát a tlmočník poznajúci dôkladne francúzsku kultúru. Zaujímavé francúzske ceny na konci zájazdu, stretnutie a diskusia s luďmi žijúcimi v Paríži!

 

 

Celý program a ceny