slovo-zakladatela-jancok1505_250.jpg

Ctený návštevník,

Zmocňujú sa ma pocity radosti z možnosti predstaviť Vám inovatívny koncept uchopenia kultúry, jej pochopenia cez cestovanie a pretaviť pre vás zároveň do reality umenie žiť, teda savoir-vivre. CK Monte Christo vám predstavuje inovatívny koncept inšpirovaný Francúzskou inteligenciou.

Slovenskému klientovi ponúkame vybrať sa s nami naprieč epochami a kultúrami frankofónnych krajín, prevažne Francúzska, rafinovane sa nechať uniesť do doby minulej, zacítiť závan noblesnej atmosféry v pompéznej povahe 300-ročného salóna, v ktorom Vám servírujú kávu a vy sa cítite ako gróf alebo barónka. Paríž dôkladne poznáme a dovoľujeme si ho nastaviť v duchu prívalu kultúry priamo do Vášho srdca s vôľou umožniť prístup tam, kde sa ako turista nedostanete. Keďže ste priateľ/priateľka grófa Monte Christo, dvere Vám budú otvorené! Od múzeí, galérií, degustácií cez parfumérie, módne domy, defilé, kultúrne pamiatky až po športové podujatia a osobné stretnutia s ľuďmi, ktorí za to stoja. Osobne využijem skúsenosti zo života na zámku a predstavíme Vám i súkromné zámočky, ktorých šarm preniká priamo do srdca.

Ó Madame de Maintenon, už viem, čo ste mysleli vaším: "neklaďte prekážky Vašim túžbam".

Na druhej strane brehu však stoja naši vzácni zahraniční hostia. Vyšiel z tieňa minulosti, stal sa viditeľným a získal miesto, ktoré mu patrí! Áno, hovorím o grófovi de Monte Christo, ale ak sa hlbšie zamyslíme nad obsahom slov, i o našom Slovensku - malej krajine s veľkým srdcom. Zaslúži si viac, lepšiu prezentáciu, dôkladnejší image a väčšie nasadenie. Naša spoločnosť - CK preto ponúka možnosť objaviť Slovensko prostredníctvom stretnutí našich klientov so vzácnymi slovenskými hosťami, odborníkmi z rôznych socio-profesijných kategórii  v obkolesení kultúry a tradície a pochopiť nás tak v celistvosti.

Výrazná väčšina programov pre Slovákov je adresovaná menším skupinkám (do 10 osôb) a jedinečnými naše programy robí okrem obsahovej línie i prítomnosť delegáta-tlmočníka počas pobytu, neraz i mňa osobne, ak ti to klient praje. Váš príbeh tak môže celý prebehnúť v materinskom jazyku, od návštevy pekára, Louvru až po varenie v hoteli Ritz, plavbu na loďke s degustáciami rosé a diskusie s ľuďmi! Programy sú v rôznych úrovniach, ťahajú sa od produktov s kritériom "finančný pragmatizmus" cez nadštandardné a na veľmi dôstojnej úrovni až k tým, u ktorých sa sobášia lukratívnosť s esenciami exkluzivity. A napokon putujú k vrcholom, ktoré možno niektorí zažiju iba raz za život. 

S nami nie ste na zájazde, ani na dovolenke. S nami žijete PRÍBEH, ktorý sa vpisuje do karnetu Vašich tajných snov, ktoré si už konečne zaslúžia byť zrealizované.

PhDr. Ľubomír Jančok, PhD. 
spisovateľ, zakladateľ a riaditeľ spoločnosti
Doktor štátu Francúzskej a Slovenskej republiky
PARIS-SORBONNE et Université COMENIUS de Bratislava

podpis-jancok-lubo-200.jpg