description text

Tanec emócií, štýlu a krásy v Paríži (4*)

Kabaret na Champs-Elysées v Lido, château a záhrady Versailles, Eiffelovka, parfuméria Guerlain a masáže v luxusných priestoroch, degustáčný kurz vín v podzemí Paríža, Louvre, štvrť Montmartre - námestie maliarov, Moulin Rouge, Hugov chrám Matky Božej v Paríži (Notre-Dame de Paris), Luxemburské záhrady, Panthéon, Víťazný oblúk, Tuileries, Latinská štvrť, návšteva najstaršej pekárne v Paríži - výroba vašej bagety!

 

Identická atmosféra, pohoda, harmónia...ako vo filme!

 

1. deň

TourEiffelModraObloha.jpg

Brány Paríža sa otvárajú. Príchod v obedňajších hodinách. Privítanie Slovákom/Slovenkou. Ubytovanie v nádhernom hoteli: celebrovanie čias minulých v zámockej atmosfére, salónny šarm roztaví vaše srdcia – priamo v najužšom centre Paríža.

salonikHotelaAbbaye.jpg


Distribúcia materiálov pre Váš pobyt. Prvé objatie Eiffelovej veže - výstup.

Guy de Maupassant ju nemal rád a predsa tam sedával. Jeho slovami „bolo to jediné miesto odkiaľ som ju nevidel“.

Prečo sa Eiffelova veža nevolá podľa dvoch mien jej architektov, ale podľa Gustava Eiffela?

Aký význam a poslanie v sebe nesie už od jej vzniku v roku 1889?
Dozviete sa od nášho delegáta !

Prechádzka v bašte aristokratov spojená s návštevou Napoleónovej hrobky v Invalidovni.

Fenomén Napoleón vysvetlený naším zanieteným delegátom.

Vaša parížska večera s už skrotenou Tour Eiffel.

HrobkaNapoleona.jpg


2. deň

Raňajky à la française vo vašom šarmom a eleganciou dýchajúcom hoteli. Stretnutie s parížskym pekárom v jeho pekárni z roku 1810 - najstaršia v Paríži. Vaše asistovanie pri výrobe bagety a croissants - degustácie! Voľná prechádzka šarmantnými uličkami Latinskej švrti, návšteva katedrály Notre-Dame de Paris a Váš obed vo štvrti. Návšteva svetového Louvru - zoznámenie sa s Mona Lisou - navšteva vybraných skvostov múzea podľa profilu zákazníkov - starostlivo selektovaná sprievodcom. Plavba loďou po Seine a následný presun za nádychom čistého vánku pri zvukoch harmoniky v zmysly pohlcujúcom. Montmartri v tieňoch baziliky Sacré-Coeur. Nádherné vychutnávanie si pokojných chvíľ.

LouvreCezPyramidu.jpg

SacreCoeurDeLoin.jpg

Presvedčte sa v Louvri či slečna Líza "Mona Lisa" adresuje pohľad Vám alebo svojmu milému Francesco del Giocondovi, neapolskému obchodníkovi !?

Bazilika Sacré Coeur na Monmartri. Nadýchajte sa atmosféry, v ktorej žili, hýrili a produkovali Van Gogh, Renoir, Gauguin...

 

3.deň

„Kráľovi do komnaty“ - Château de Versailles, návšteva apartmánov kráľovnej a kráľa, prepychová zrkadlová sieň. Záhrady Ľudovíta XIV. a Vaša gastronomická apoteóza v atmosfére závanu noblesy. Invázia na vaše zmysly, esencie exkluzivity: návšteva parfumérie a boutique Maison Guerlain -  fascinuje už desaťročia, adresovaný uzatvorenému okruhu spoločnosti, ktorá sa nadchýňa  jeho dizajnom, odvahou a omamnou hrou galantnosti. Parfumy jedinečné pod slnkom. „Sláva je pominuteľná, renomé je však trváce“ Jean-Jacques Guerlain. Omámený priamo do SPA Guerlain na masáže! Testujeme parížske metro.

orangerieDetail.jpg VersaillesPredok.jpg


Váš vstup do revíru kráľa Slnko - prečo symetria v parkoch ? Prečo guľaté tvary stromov, ohnuté nohy stoličiek, precíznosť ? Takmer 400 rokov platné fenomény i v dnešých časoch - s radosťou Vám ich vysvetlí náš Versailles milujúci delégát. Zamilujete sa i vy !

 

4. deň

Presun na degustačné celebrovanie francúzskych vín a tradičnej bagety za prítomnosti experta – v parížskych takmer 300-ročných pivniaciach z čias Ľudovíta XV.PivnicaVinsDetail.jpg

VinsVerresDetail.jpg

V roku 1750 tu vyberal someliér Ľudovíta XV. vína pre svojho kráľa. Prišiel rad na Vás. Opojte sa tým, čomu Dumas hovoril „intelektuálna čast jedla“ – víno.

Nákupy v Paríži – starostolivo odporučené obchody podľa vkusu zákazníkov. Večer - voľný program.

Večera, champagne a kabaret v Lido na Champs-Elysées.

5. deň

Au revoir Paris! Návrat na Slovensko.

Gróf Monte-Christo obdarúva : každý účastník prijme pozornosť v podobe :

Pravé Champagne pre každého účastníka  alebo pre každý pár s venovaním od spoločnosti Monte Christo na znak úcty k Vám a na znak prejavu našej vďaky za Vašu dôveru.

Iné delikatesné prekvapenie pre každého účastníka alebo pre každý pár

 

Nový cenník platný od 1.9.2014

2 osoby -  2080 € (1 osoba)

4 osoby – 1580 €
(1 osoba)

6 osôb –   1360 € (1 osoba)

8 osôb –   1280 € (1 osoba)


 

 

description text
  • Cena zahŕňa:

    4x noc v luxusnom 3* hoteli so zámockým interiérom v centre Paríža; 4x raňajky; lístky na metro ; pozvanie delegáta na kávu v štýlovom parížskom prostredí – distribúcia dokumentačných materiálov pre celý pobyt ; vstupy do Louvru, zámku a záhrad vo Versailles vrátane lístka na vlak Paris-Versailles (30 min.), výstup na Tour Eiffel; kabaret s večerou a champagne v Lido; plavba loďou; návšteva Maison parfumérie Guerlain a masáže v SPA Guerlain, delegát - tlmočník spoločnosti čakajúci Vás v Paríži (k dispozícii už pri plánovaní cesty, orientuje, vysvetlí, neprekáža) – možnosť príchodu autom (vyzdvihne klientov na stanovenej adrese), ak lietadlom – na letisku – následný presun taxíkom (taxi je v cene); degustácie viacerých vín v parížskom podzemí 300-ročných pivníc; osobné prijatie u pekára - výroba bagety a croisantov a degustácie; taxi pre cestu späť na letisko; najkomplexnejšie cestovné poistenie (i pre anuláciu akcie), letenka z Bratislavy alebo Viedne - Paríž a späť

  • Cena nezahŕňa:

    Stravovanie okrem raňajok a večere v Lido je ponechané na chute a vkus zákazníka; náš delegát s radosťou odporučí!