description text

Vysoká hra elegancie a pompéznosti v Paríži (5*)

Brány Paríža sa otvárajú...

4 noci v luxusnom šarmantnom 4* hoteli v úplnom centre Paríža, osobné prijatie Haute Couture v módnom dome Louis Vuitton Champs-Elysées, personalizovaná návšteva parfumérie Thierry Mugler s výhľadom na Operu, degustácie vín v podzemí Paríža : 300-ročné pivnice someliéra Ľudovíta XV. Návšteva Louvru, Notre-Dame de Paris, Montmartre a Moulin Rouge, svetový kabaret v Lido na Champs-Elysées, návšteva luxusného boutique Hediard (cukrovinky a sladkosti), výstup na Eiffelovku, zámok Versailles a záhrady, Champs-Elysées, plavba loďou v súkromnom salóniku po Seine s degustáciami champagne, slovenský delegát-tlmočník v Paríži s výkladom a tlmočením pri stretnutiach...luxusné prekvapenie pre každého účastníka od grófa Monte Christo.

 

Záplava vašich zmyslov. Kultúrny úder priamo do srdca. Váš romantický a noblesný zážitok!


1. deň :

Brány Paríža sa otvárajú. Príchod pred 12.00h. Privítanie Slovákom/Slovenkou v Paríži. Ubytovanie v nádhernom 4* hoteli: celebrovanie čias minulých v zámockej atmosfére, salónny šarm roztaví vaše srdcia – priamo v najužšom centre Paríža.  Distribúcia materiálov pre Váš pobyt. Promenáda v latinskej švtrti - návšteva Notre-Dame de Paris z Hugovho románu a autentický obed vo štvrti. Panthéon a Luxemburské záhrady: nechajte sa pozvať sprievodcom na intelektuálnu kávu v duchu tradície 5. obvodu. Vaše zoznámenie sa so Champs-Elysées a svetoznámy kabaret Lido - večera od 19.00h prepojená na kabaretné predstavenie pri šampanskom - nezabudnuteľný zážitok!

ParisHotelIzba.jpg

NotreDame.jpg

Zámocká atmosféra Vašich izieb Vám pripomenie vznešené epizódy z filmov

Notre-Dame de Paris - Chrám Matky Božej v Paríži. Vzdajte úctu 800-ročnej gotickej katedrále, tak milej Viktorovi Hugovi


2. deň :

Raňajky v duchu salónneho šarmu. Eiffelova veža Vás čaká : výstup a zoznámenie sa!

Osobné privítanie v ateliéri Thierry Mugler -invázia na vaše zmysly, esencie exkluzivity . Možno tam stretnete i Beyoncé!!! Záplava vašich čuchových buniek - objavíte vaše čuchové schopnosti. Osobné privítanie odbonríčkou, ktorá pripravovala kópiu známeho parfému Marie Antoinetty - výklad a testy!!! Darček pre každého od TM! Večerná romantika na Montmartri: promenáda pri Moulin Rouge, chrám Sacré-Coeur na vŕšku Butte de Montmartre a námestie maliarov -nádych čistého vánku pri zvukoch harmoniky v zmysly pohlcujúcom Montmartri pod krídlami baziliky Sacré-Coeur - atmosféra bývalých obyvateľov štvrte - Gauguin, Picasso a Gogh.

EiffelozaVezaEnNuit.jpg

SacreCoeur.jpg

Guy de Maupassant ju nemal rád a predsa vysedával v kaviarni na druhom poschodí.

Jeho slovami: "bolo to jediné miesto odkiaľ som ju nevidel". VY SA ZAMILUJETE!

Bazilika Sacré-Coeur - ani početné bomby počas druhej svetovej bomby ju nepokorili ! Postavená zo zbierky veriacich je dominantou vŕšku Martýrov (Montmartre), ktorí pykali za svoju vieru. Zdolajte schody vedúce ku chrámu a za odmenu sa Vám predostrie krásny výhľad na bývalú Lutéciu, teda dnešný Paríž!

 

3. deň :

Raňajky - zvykajte si na eleganciu vašich raňajok. Zadržte dych: návšteva spojená s nákupom v módnom dome Louis Vuitton - osobne Vás privíta pracovník Maison (módneho domu), prevedie pompéznym boutiquom (6.poschodí), predstaví svet LV  - možnosť vtlačenia Vašich iniciálok na produkt už Vami zakúpený, alebo zakúpený priamo v Maison. Parížsky šik obchodík s cukrovinkami - Hediard -krátka návšteva Hediarda (1854 Paris) – okúzľujúci obchodík z 19.storočia s cukrovinkami a gastronomickými prísadami - priamo v srdci šľachty. Návšteva svetoznámeho Louvru! Náš delegát stanoví pre Vás v múzeu presnú agendu podľa vášho záujmu o konkrétnu oblasť!

 

Paris1Louvre (2).jpg

Návšteva svetového Louvru – zoznámenie sa s Mona Lisou - navšteva vybraných skvostov múzea podľa profilu zákazníkov – starostlivo selektovaná sprievodcom.

LodkaSalonikSeina.jpg

Večerná promenáda loďou po Seine a Váš osobný salónik a degustácia 3 odlišných druhov Champagne so someliérom - pochopte jeho noblesu! Metresa Ľudovíta XIV. tvrdila: šampanské je jediné víno, ktoré keď žena vypije, stále zostane krásnou!!!). Posúďte vy!

 

4. deň :

„Kráľovi do komnaty“ - Château de Versailles, návšteva apartmánov kráľovnej a kráľa, prepychová zrkadlová sieň. Záhrady Ľudovíta XIV.a vaša apoteóza v atmosfére závanu noblesy

Paris1Izbakrala (2).jpg

det-paris-versail-zamok.jpg


Château de Versailles - nadýchajte sa závanu noblesy a krásy.

Pochopte rozdiel medzi francúzskou a anglickou záhradou v prepojení na spoločenské problémy a historické kontexty krajiny. Nechajte sa uniesť výkladom nášho experta, ktorý Vás prenesie o tristo rokov späť.

Nákupy v Paríži - starostolivo odporučené obchody podľa vkusu zákazníkov. Večer - voľný program.

 


5.deňdet-paris-pivnica.jpg

Degustačné orgie francúzskych vín v doprovode tradičnej francúzskej bagety, v prítomnosti odborníka v 300-ročných pivniciach kráľa Ľudovíta XV.

Pochopte formy degustácie, ich noblesu, uchopte správny bouquet - degustačný kurz.

Návrat na Slovensko.

 

 

Gróf Monte-Christo obdarúva : každý účastník prijme pozornosť v podobe :

Pravé Champagne s Vaším menom (mien v prípade páru) na prednej strane etikety na znak úcty k Vám a na znak prejavu našej vďaky za Vašu dôveru.

Iné delikatesné prekvapenie pre každého účastníka (alebo pre každý pár).

Nový cenník platný od 1.9.2014

8 osôb -   1790 € (1 osoba)

6 osôb -  1890 € (1 osoba)

4 osoby -  2190 € (1 osoba)

2 osoby -  2590 € (1 osoba)

description text
  • Cena zahŕňa:

    4x noc v luxusnom 4* hoteli v centre Paríža; 4x raňajky; pozvanie delegáta na kávu v štýlovom parížskom prostredí – distribúcia dokumentačných materiálov pre celý pobyt; vstupy do Louvru, zámku vo Versailles, záhrad vo Versailles vrátane lístka na vlak Paris-Versailles (30 min.), výstup na Tour Eiffel; degustácie v parížskych pivniciach (vína a syry); doprevádzanie k Hediard ; tematická večera (3 chody + fľaša Champagne) priamo v Lido - následne kabaretné svetoznáme predstavenie; plavba loďou s odborníkom na champagne (3 druhy) a Vaše degustácie; taxi pre cestu späť na letisko ; individuálny privítanie v Módnom dome Louis Vuitton; delegát - tlmočník spoločnosti čakajúci Vás v Paríži (k dispozícii už pri plánovaní cesty, orientuje, vysvetlí, neprekáža); možnosť i individuálnou dopravou (ak príchod autom – vyzdivhne klientov na stanovenej adrese), ak lietadlom – na letisku – následný presun taxíkom (taxi je v cene): je prítomný pri stretnutiach, ale necháva Vám zároveň voľnu ruku podľa vašich predstáv; najkomplexnejšie cestovné poistenie (aj pre anuláciu akcie), letenka z Bratislavy alebo Viedne do Paríža a späť

  • Cena nezahŕňa:

    Stravovanie okrem raňajok a večere v Lido je ponechané na chute a vkus zákazníka ; náš delegát s radosťou odporučí!