description text

Óda na FRANCÚZSKU RIVIÉRU : St.Tropez-Cannes-Nice-Monaco (4*)

FRANCÚZSKA RIVIÉRA Vám je teraz ešte bližšie!

Svetové centrum parfumov v Grasse a Vaše pochopenie vôní, akvárium v Monte Carle a prehliadka kniežatstva, Napoleónove múzeum a jeho pochopenie, historické centrum Nice, gurmánstvo v Cannes a prehliadka po chodníkoch hviezd, malebné St. Tropez a Vaše zaľubenie sa...to všetko s výborným delegátom/tlmočníkom na Francúzsko...

Ubytovanie: 7 dní/6 nocí v Nice, Cannes a St. Tropez s polpenziou.

Krásne hotely 3 * na pobreží a v centrách miest. Všetky šik a na vysokej úrovni.

Najlepšie dátumy: celý marec, apríl! Následne začiatkom mája a od 1. júna vyššie

1. deň

Prílet do Nice. Presun autobusom do hotela v centre mesta (15 min. od letiska). Prechádzka do starej časti mesta Nice – výhľad na mesto. Delegát/sprievodca pozýva na prechádzku po pobreží. Večera – vopred navrhnutá delegátom „Úvod do problematiky plodov mora". Nocľah v Nice.

2. deň

Návšteva svetového centra parfémov: Grasse. Presun autobusom : historická továreň – návšteva počas výroby. Presun do ateliérov a záhrad s kvetmi – s odborníkom testujete vône, miešate...pochopenie celého procesu. Jedinečná možnosť kúpy v ich ateliéroch a v „la boutique“ i parfémov, ktoré sa do strednej Európy ešte nedostali. Darček od Monte Christa pre každého účastníka. Možnosť kúpy prezentov na mieste. Obed v historickom jadre mesta. Voľná večera. Nocľah v Nice.

Návrat do Nice v podvečerných hodinách – voľný program a spoločná večera v autentickej štvrti s delegátom. Podľa výberu klientov.

zoznZahrCitrus.jpgzoznZahrFrago.jpg

Áno, bude pracovať s čuchovými bunkami v kolíske parfumov: v Grasse!

3. deň

Monte Carlo - krátky presun autobusom po dych výrážajúcom pobreží. Prehliadka mesta vláčikom - celoplošný prehľad o Monaku – tlmočené a komentované v slovenčine. Múzeum Napoleóna a pochopenie fenoménu „Napoleón“. Návšteva oceánografického múzea – obed na jeho terase s výhľadom na more. Presun do villy Rotshild a jej záhrad - umenie francúzskeho parku - pochopenie celého záhradníctva na jednom mieste. Dezert vo ville s prekrásnym výhľadom. Voľná večera. Nocľah v Nice.

zoznxMonac.jpgzoznPalmyMonac.jpg

Monte Carlo - kasíno,palmy, oceánografické múzeu, krásne terasy a pochopenie iného sveta !

4. deň

Zoznámenie sa s Cannes a svetoznámou Croisette (pobrežie-prechádzka), priestory festivalu, obed v krásnych šik priestoroch v centre mesta pri mori. Voľný program – kúpanie, nákupy. Návrať v nočných hodinách - voľná večera. Noc v Nice.

zoznRestoPlageCan.jpgzoznPlageNice.jpg

Váš súkromný festival v Canne môže začať. Šik a omamný, čas pre oddych na najvyššej úrovni!

5. deň

Saint-Tropez : presun do svetoznámej dedinky žandára – policajná stanica Gendarmerie nationale. Ubytovanie v srdci mesta. Piknik-obed v prekrásnej prírode na francúzsky spôsob. Výstup na Citadelu – krásny výhľad na St. Tropez. Delegátove tajné chodníčky! Voľná večera. Nocľah.

zoznSyry.jpgzoznStromStTropez.jpg

Autentický trh s domácimi, mestečku dominujúca Citadela.

6. deň

Exkurzia loďou s famóznym výhľadom na mori - známe oblasti z filmov! Voľne poľudnie. Spoločná rozlúčková večera na pláži. Nocľah.

zoznSt.Tropez.jpg

Malebné, tak čisté a veľkolepé St. Tropez!

7. deň

Odchod v ranných hodinách na letisko.

Ceny - 2 verzie

Verzia 4* = s polpenziou, prítomnosťou delegáta a zasvätením do umenia žiť v gastronómii

4 osoby = 1390 eur/os.
6 osôb = 1240 eur/os.
8 osôb = 1140 eur/os.

Verzia 3* = bez polpenzie, iba raňajky, klient sa stravuje podľa potreby - delegát vie odporučiť.

4 osoby = 1190 eur/os.
6 osôb = 990 eur/os.
8 osôb = 920 eur/os.

Poznámky:

A./ Ak si klient praje presúvať sa skôr autom, prosím kontaktovať nás. Možnosť prenájmu priamo v Nice.
B./ Prípadný väčší počet klientov je taktiež možný. Kontaktujte nás, s radosťou Vám vystavíme ponuku.

 

description text
  • Cena zahŕňa:

    6x ubytovanie s raňajkami, letenka Viedeň/Nice,delegát/tlmočník výborne poznajúci terén (tlmočí, vedie a zasväcuje do gastronómie, kultúry a stavu francúzskej spoločnosti). S polpenziou (4*-je prítomný i počas jedla a vysvetľuje, ak si praje klient) alebo bez (3*), pozri vyššie. Všetky uvedené vstupy do pamiatok, plavba loďou, akvárium, dezert vo ville Rothschild, návšteva záhrad, všetky presuny vo vnútrozemí, návšteva parfumérie, ateliéru, piknik v St. Tropez, poistenie na celý pobyt, poistenie proti úpadku CK a samozrejme závan dobrej nálady!

  • Cena nezahŕňa:

    Iba v prípade verzie 3* : stravu okrem raňajok. Delegát s radosťou nasmeruje a odporučí.